Praca

Kancelaria Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Gdyni prowadzi stałą rekrutację aplikantów radcowskich I lub II roku.

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa pracy, rynku motoryzacyjnego, najmów komercyjnych i prawa gospodarczego. Skupiamy się na cywilnoprawnej i biznesowej stronie powierzonych nam problemów. W codziennej pracy doradzamy klientom w sprawach bieżących, przygotowujemy dla nich projekty dokumentów i prowadzimy procesy sądowe. Jeżeli tego rodzaju zagadnienia Cię interesują, zapraszamy do złożenia swojego CV i listu motywacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów dokumentów,
  • analizowanie spraw przekazanych przez klientów i proponowanie własnych rozwiązań do przedyskutowania z radcami prawnymi,
  • pomoc w opracowaniu strategii postępowania sądowego,
  • zastępowanie radców prawnych przed sądami,
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami wraz z radcami prawnymi,
  • przygotowywanie popularyzatorskich artykułów i poradników z zakresu specjalizacji kancelarii,
  • kontakty z sądami i urzędami,
  • okazjonalne wsparcie w sekretariacie kancelarii.

Wymagania:

  • posiadanie statusu aplikanta radcowskiego I lub II roku,
  • terminowość, samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i znajomość oprogramowania biurowego,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub współpracę B2B,
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy i prawa handlowego, z naciskiem na zagadnienia należące do specjalizacji kancelarii,
  • pracę w zgranym i pomocnym zespole doświadczonych radców prawnych,
  • możliwość pracy zdalnej.

Wysokość wynagrodzenia będzie zależała od wyników osiągniętych przez kandydata w postępowaniu rekrutacyjnym i wybranego modelu zatrudnienia.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać pocztą elektroniczną na adres rekrutacja@jmslegal.pl. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę pod firmą Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji aplikanta radcowskiego”.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych:

1. Administratorem danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie na stanowisku aplikanta radcowskiego („Kandydat”) jest spółka pod firmą Jarosławska Mońko Staszewski Radcowie Prawni Spółka partnerska z siedzibą w Gdyni, ul. Stefana Batorego 23, 81-365 Gdynia („Kancelaria”). Z Kancelarią można skontaktować się listownie na ww. adres, pocztą elektroniczną wysyłaną na adres info@jmslegal.pl, a także telefonicznie pod numerem +48 58 710 77 67.

2. Kancelaria będzie przetwarzała następujące dane osobowe Kandydata:

(a) imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, kwalifikacje zawodowe oraz inne dane przekazane Kancelarii z inicjatywy Kandydata – w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji aplikanta radcowskiego (dane będą przetwarzane do dnia 30 czerwca 2022 roku; podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 lit. a RODO),

(b) wszystkie dane osobowe Kandydata określone w lit. a powyżej – w celu obrony Kancelarii przed potencjalnymi roszczeniami związanymi z przebiegiem i wynikiem procesu rekrutacji (dane będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji takiego prawnie uzasadnionego interesu Kancelarii, tj. do momentu przedawnienia potencjalnych roszczeń związanych z przebiegiem i wynikiem procesu rekrutacji; podstawa prawna przetwarzania: art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

3. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane współpracującym z Kancelarią dostawcom usług związanych z przetwarzaniem danych osobowych, takich jak np. usługi IT.

4. Kandydat ma następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

(a) prawo do żądania od Kancelarii dostępu do danych osobowych Kandydata, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

(b) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie – w odniesieniu do danych przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO; skorzystanie z tego prawa pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

(c) prawo do przenoszenia danych – w odniesieniu do danych przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, jeżeli przetwarzanie odbywa się w sposób zautomatyzowany,

(d) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych – w odniesieniu do danych przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f. RODO,

(e) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

5. Podanie danych osobowych przez Kandydata nie jest obowiązkowe, jednakże jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W razie niepodania danych osobowych uwzględnienie Kandydata w procesie rekrutacji nie będzie możliwe.

6. Dane osobowe Kandydata nie będą wykorzystywane do profilowania ani innego zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

0
    0
    Twój koszyk
    Twój koszyk jest pustyWróć do sklepu